מבצע חורף 2022 - אטרקציה רביעית חינם (לפרטים)

טיפים לבחירת צלם מגנטים

 

בחירת צלם המגנטים לאירועים הופכת לקשה יותר משנהלשנה…
ומרוב אופציות קשה מאוד להבחין בין צלמי מגנטים טובים ומנוסים לבין צלמי מגנטים חדשים ללא נסיון.

במדריך זה אנסה לתת כמה שיותר טיפים מעשיים שיעזרו לך לבחור צלם מגנטים מקצועי וראוי לאירוע שלך.

 

לפני שמתחילים לחפש…

ראשית, יש לוודא כי אתם מתנהלים מול חברת מגנטים מסודרת, עם נסיון מוכח בתחום הצילום, עם המלצות, עם תיק לקוחות מסודר ומרשים, ולמה זה ?

בישראל יש מאות חברות המספקות שירותי צילום והפקת מגנטים לאירועים, חלקן חברות טובות וחלקן פחות – אשר מתפשרות על איכות המגנטים ובכך מוזילים את עלות חומרי הגלם ובסופו של דבר מציגים ללקוח מחיר מפתה מאוד.

איכות המגנטים

רוב חברות המגנטים בארץ עובדות עם מדפסת מדגם IP 7250 של חברת CANON , שהיא מדפסת מעולה אמנם, אך המגנטים שהיא מוציאה ידהו עם הזמן (לפעמים זה יקח מספר חודשים ולפעמים זה יכול לקרת שנה- שנה וחצי)

לעומת זאת – יש חברות שעובדות עם מדפסת כימית מקצועית שהיא מדפסת המיועדת להפקת מגנטים לאירועים – המדפסת היא מדגם CP-D80 של חברת MITSUBISHI

 

שאלות שחובה לשאול

ישנן 3 שאלות שחובה לשאול את צלם המגנטים לפני שסוגרים, והם:

1. כמה אנשי צוות מגיעים לאירוע ? צלמי מגנטים רבים לא אוהבים לדבר על הנתון הזה ובמידה ולא תשאלו הם יגיעו לבד לאירוע (כדי לחסוך את עלות העובד כמובן), לכן חובה לוודא כי לאירוע שלכם מגיעים צוות של 2 אנשים. (צלם + גרפיקאי)

2. כמות מגנטים – צלמים רבים יגידו לך לכם שהם יספקו לכם" חבילת מגנטים ללא הגבלה" – אך מה זה ללא הגבלה ? האם זה תחום במספר כלשהו ? זכרו תמיד שהמושג "ללא הגבלה" נתפס אצל כל אחד במספר אחר..  לכן חשוב לסכם על כמות מינימום שבמהלך הערב צלם המגנטים יוציא לפחות את הכמות הנל – אתם בטח תופתעו לשמוע אבל בדרך כלל כשאתם תשמעו את המושג ללא הגבלה – מדובר באיזור ה-350-400 מגנטים ברוב המקרים.

לכן חשוב לוודא (בחוזה כתוב) את מספר המגנטים שיוציאו לכם.

 

 

דילוג לתוכן