מבצע חורף 2022 - אטרקציה רביעית חינם (לפרטים)

מגוון חבילות זיקוקים לכל סוגי האירועים !בסדר

חוגגים אירוע בקרוב? זיקוקים תמיד היו משוא לשמחה, הם מוסיפים הרבה אור, שמחה ואווירה חגיגית, בדיוק כמו שצריך באירוע שלכם !

לנו ב-MAGNETX יש מגוון  חבילות זיקוקים להציע לכם :

שדרת זיקוקים לחתונה תחת כיפת השמיים

זיקוקים בחופה לרגע כניסת החתן והכלה – תמיד מוסיפים לאווירה החגיגית,וברגע המיוחל שהחתן שם את ההינומה על הכלה, ומתחילים לצעוד לעבר החופה, הזיקוקים נפתחים לאורך החופה רעש הרקע של מחיאות הכפיים מעצימים את הרגע הבלתי נשכח.

בדרך כלל שדרת הזיקוקים תהיה לכל אורך החופה כאשר השדרה מורכבת מ 6-8 זיקוקים (3 או 4 זיקוקים בכל צד תלוי באורך החופה)

זיקוקים קרים באולמות אירועים ובמקומות סגורים

זוגות רבים מתחתנים במתחם סגור ושם אי אפשר לעשות זיקוקים רגילים, אלא מה שמכונה זיקוקים קרים שעובדים על אבקה, במקרים כאלה יש לנו פתרון מעולה –  זיקוקים לחתונה שהם קרים אותם ניתן להפעיל בכל מקום ובכל מתחם.

זיקוקי דינור

זיקוקי דינור למגוון אירועים – אם זה יום העצמאות, חתונה, בר/בת מצווה, הצעת נישואין, או כל אירוע בו נרצה להדגיש רגע ספציפי – זיקוקי הדינור יהיו הפתרון הקלאסי והמרשים ביותר לשם כך.

מה חשוב לוודא כשעושים זיקוקי דינור ?

ראשית, זיקוקי דינור חייבים להיות בשטח פתוח, יש לוודא שמתחם האירועים מאשר את ההפעלה מאחר ומדובר בפירוטכניקה הדורשת אישורים מיוחדים וביטוח מורחב.

מחירים: עלות זיקוקי דינור משתנה ותלויה במגוון פרמטרים: מיקום האירוע, סוג האירוע, מספר הפגזים (בדרך כלל בחתונה הזמן הממוצע הוא בין דקה לדקה וחצי – עם שבירת הכוס), וכמובן שאורך הפגזים משתנה בהתאם לאופי האירוע.

אם אתם מחפשים עוד מידע הקשור בזיקוקים אתם מוזמנים להתקשר אלינו ונשמח לענות לכם על כל שאלה, כמו כן, אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.

לעוד אטרקציות לאירועים >>

אנו נותנים שירות זיקוקים לאירועים באזורים הבאים:

זיקוקי דינור בחיפה
זיקוקי דינור לחתונה בחיפה
זיקוקים בתל אביב ובאיזור המרכז
זיקוקים לאירועים וזיקוקי דינור בקריות
זיקוקים לאירועים וזיקוקי דינור בחיפה
זיקוקים וזיקוקי דינור בירושלים
זיקוקים באולמות אירועים ובשטחים פתוחים באיזור הדרום

דילוג לתוכן