מבצע קיץ 2022 - הזמינו 3 אטרקציות והרביעית חינם - לפרטים נוספים

אותיות מוארות לחתונה

בעזרת אותיות מוארות תוכלו להדגיש את האירוע שלכם, בין אם מדובר בחתונה, בר או בת מצווה, בריתות או אירועיים עסקי ואירועי קד"מ.

אותיות מוארות באירוע יעזרו לכם להבליט את שם החוגגים (אם חתן כלה אז 2 האותיות הראשונות משמם של החתן והכלה) לדוגמה אם לחתן קוראים SHAHAR & HEN  אזי 2 האותיות יהיו S&H כאשר באמצע אפשר לשלב לב מואר גדול בגובה של 3 מטרים !

אם בר/בת מצווה או בריתה  אז כמובן שם הילד או הילדה יהיו מוארות.
ואם אירוע עסקי אז כמובן את שם המותג.

אנו נגיע לאירוע כחצי שעה לפני קבלת הפנים, ונמקם את האותיות המוארות בעמדת קבלת הפנים או במקום בולט אחר.

האותיות יישארו במקומם לכל אורך קבלת הפנים עד לכניסה של כל האנשים אל תוך האולם. (כמובן שניתן להעביר את האותיות המוארות למקום אחר לכל אורך האירוע, למשל בחתונה – ניתן להעביר את אותיות המוארות לרחבת הסלואו.

מכיוון שמדובר במשהו שלא רואים כל אירוע, כך תוכלו למתג את האירוע שלכם ולייחד אותו, היום כולם רוצים מיוחדים ואותיות מוארות זו אחת הדרכים לעשות זאת.

אנשים רבים נוטים להצטלם לייד האותיות ולהעלות לפייסבוק ולאינסטגרם, או לשמור למזכרת בטלפון  – כך אנשים תמיד יזכרו את האירוע שלכם לטובה.

המחיר משתנה ותלוי במספר פרמטרים: מיקום האירוע, מספר אותיות רצוי, זמינות האותיות, וכן אם אתם לוקחים רק את האותיות המוארות או שאתם מזמינים מאיתנו חבילת אטרקציות וכך המחיר יהיה זול משמעותית.

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור האירוע שלכם ?

השאירו את פרטיכם בטופס מטה או חייגו אלינו ונחזור אליכם עם הצעת מחיר רלוונטית לכם.

רוצים להזמין את האותיות שלנו?

השאירו פרטים או התקשרו 050-3077781

Get Widget
דילוג לתוכן